Замок U-подібний ABUS 460/150HB300 Granit SHB
Артикул: 690716
Зверніть увагу!
9 рівень. 300 х 109 x 12 мм, 1250 г. Англійський ключ. В к-ті кріплення SHB.
Колір:Чорний
Довжина:300
300
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Технічні характеристики
Колір
Чорний
Довжина
Ширина
109 мм
Діаметр
12
Вага
Опис
Характеристики:
  1. Тип замка: U-lock (скоба).
  2. Матеріал:
  3. Розміри:
    • Висота скоби: 300 мм.
    • Ширина скоби: 150 мм.