Вилка Suntour AION35 EVO BOOST LOR 150 15QLC32-110 29 CTS, чорна матова
Артикул: 14660
Зверніть увагу!
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Технічні характеристики
Тип амортизації
З амортизацією
Довжина штоку
150 мм
1.5-1 1/8"
Колір
Чорний
Матеріал
магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь
Дисковий
Вісь
15×110 мм (Boost)
29
Опис
Амортизаційна вилка призначена для гірських велосипедів з колесом 29″ і передньою віссю Boost 110 мм. Має хід 150 мм, шток довжиною 260 мм, кріплення під вісь 15×110 мм та алюмінієві ноги з чорним матовим покриттям. Використовується для зменшення вібрацій і ударів на пересіченій місцевості, покращуючи контроль і стійкість під час руху.