Вилка Suntour AION35 EVO BOOST LOR 150 15QLC32-110 29 CTS, черная матовая
Артикул: 14660
Обратите внимание!
Нет в наличии
Скоро в наличии
12
Технические характеристики
Тип амортизации
С амортизацієй
Довжина штоку
150 мм
1.5-1 1/8"
Цвет
Черный
Материал
магниево-алюминиевый сплав, нержавеющая сталь
Дисковый
Вісь
15×110 мм (Boost)
29
Описание
Амортизаційна вилка призначена для гірських велосипедів з колесом 29″ і передньою віссю Boost 110 мм. Має хід 150 мм, шток довжиною 260 мм, кріплення під вісь 15×110 мм та алюмінієві ноги з чорним матовим покриттям. Використовується для зменшення вібрацій і ударів на пересіченій місцевості, покращуючи контроль і стійкість під час руху.