Колесо WH-MT620-B-29, заднє 29", 24від. R:12MM E-THRU OLD:148MM безкамерне, CENTER LOCK
Якої ти статі?
Якого ти зросту?
Чоловіки зростом 180 см в середньому мають таку довжину ніг:
У тебе може бути інша довжина, рекомендуємо виміряти та внести своє значення
Колеса для велосипеда