Колесо WH-MT601-29, переднє 29", 24відп. F:15MM E-THRU OLD:100MM безкамерне, CENTER LOCK
Артикул: EWHMT601LFED9B
Зверніть увагу!
Безкамерне колесо WH-MT601-F15, 29", переднє
Високоякісні колеса MTB
OLD: 100мм
• Вісь E-THRU 15х100 мм
• Безкамерний обід UST з легкого сплаву
• 24 J-образних спиць з подвійним батінгом
• Тільки для дискових гальм.
- Монтаж ротора CENTER LOCK
• Міцний широкий обід
- Висота/ ширина 21 / 28,8 мм (25C)
• Пром.підшипники
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Технічні характеристики
29"