Колесо WH-MT601-29, переднее 29", 24отв. F:15MM E-THRU OLD:100MM бескамерное, CENTER LOCK
Артикул: EWHMT601LFED9B
Обратите внимание!
Безкамерне колесо WH-MT601-F15, 29", переднє
Високоякісні колеса MTB
OLD: 100мм
• Вісь E-THRU 15х100 мм
• Безкамерний обід UST з легкого сплаву
• 24 J-образних спиць з подвійним батінгом
• Тільки для дискових гальм.
- Монтаж ротора CENTER LOCK
• Міцний широкий обід
- Висота/ ширина 21 / 28,8 мм (25C)
• Пром.підшипники
Нет в наличии
Скоро в наличии
12
Доставка
Самовывоз в Киеве
Киев, ул. Якова Гнездовского, 1А 16.05.2026