Колесо WH-MT501-B-29, заднє 29, 24 відп. 12-швидк., R:12MM E-THRU OLD:148MM, CENTER LOCK
Артикул: EWHMT501REBD9
Зверніть увагу!
Безкамерне колесо WH-MT501-R12, 29", заднє
Універсальні колеса MT501 29" для маунтінбайкерів. Легкий широкопрофільний обід 24С підвищеної жорсткості і міцності.
OLD: 148мм
Барабан MICRO SPLINE сумісний з касетами 12-швидк.
• Вісь E-THRU 12х148 мм
• Безкамерний обід UST з легкого сплаву
• 24 J-образних сталевих спиць з подвійним батінгом
• Тільки для дискових гальм.
- Монтаж ротора CENTER LOCK
• Барабан сумісний з касетами SHIMANO 12 зірок MICRO SPLINE
• Зменшення діаметра барабану для найменшої зірки 10 зуб. завдяки системі MICRO SPLINE
• Міцний широкий обід
- Висота/ ширина 21 / 29,6 мм (24C)
• Рекомендовані покришки: 29 x 2.0-2.40
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Технічні характеристики
29"
Кількість спиць
24 спиці
OLD
148 мм