Колесо WH-MT501-B-29, заднее 29, 24 отв. 12-быстр., R:12MM E-THRU OLD:148MM, CENTER LOCK
Артикул: EWHMT501REBD9
Обратите внимание!
Безкамерне колесо WH-MT501-R12, 29", заднє
Універсальні колеса MT501 29" для маунтінбайкерів. Легкий широкопрофільний обід 24С підвищеної жорсткості і міцності.
OLD: 148мм
Барабан MICRO SPLINE сумісний з касетами 12-швидк.
• Вісь E-THRU 12х148 мм
• Безкамерний обід UST з легкого сплаву
• 24 J-образних сталевих спиць з подвійним батінгом
• Тільки для дискових гальм.
- Монтаж ротора CENTER LOCK
• Барабан сумісний з касетами SHIMANO 12 зірок MICRO SPLINE
• Зменшення діаметра барабану для найменшої зірки 10 зуб. завдяки системі MICRO SPLINE
• Міцний широкий обід
- Висота/ ширина 21 / 29,6 мм (24C)
• Рекомендовані покришки: 29 x 2.0-2.40
Нет в наличии
Скоро в наличии
12
Доставка
Самовывоз в Киеве
Киев, ул. Якова Гнездовского, 1А 16.05.2026
Бесплатно
Бесплатно
Курьером по Киеву
Новая почта, в отделение
Отправим завтра
Оплата
Наличными
Оплата при получении в наших магазинах, при доставке курьером, в отделениях Новой Почты
Онлайн оплата
Оплата картой на сайте через систему Way For Pay
Безналичный расчет
На кассе отделения любого банка, а также с расчетного счета ФЛП, ООО, ТОВ и так далее
Безопасность
Обмен или возврат
от Facebike
14 дней
Технические характеристики
29
Кількість спиць
24 спицы
OLD
148 мм