Замок U-подібний ABUS 440A/170HB230 Alarm USH
Артикул: 826061
Зверніть увагу!
8 рівень. 230 х 108 x 12 мм, 1500 г. Циліндр ABUS Extra Classe, кріплення USH. Сигналізація 100 дб. 3D датчик. Червоний.
Колір:Чорно-червоний
Довжина:230 мм
230 мм
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Технічні характеристики
Колір
Чорно-червоний
Довжина
230 мм
Ширина
108 мм