Вилка Suntour AXON32 Boost RLRC 100 15QLC2-110 29 CTS, чорна матова
Артикул: 14630
Зверніть увагу!
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Технічні характеристики
амортизаційна
29"
Вісь
15×110 мм (Boost)
1-1/8″
Дисковий
Опис
Амортизаційна вилка призначена для гірських велосипедів з колесом 29″ та передньою віссю Boost 15×110 мм. Вона має хід 100 мм, безрізьбову систему кермової труби 1-1/8″ та виконана в чорному матовому кольорі, сумісна з моделлю Axon32 Boost RLRC. Використовується для поглинання ударів і покращення контролю на трасах із середнім рівнем складності.