Колесо WH-MT601-29, заднее 29", 24отв. 12-скор., R:12MM E-THRU OLD:142MM, бескамерное CENTER LOCK
Артикул: EWHMT601LRED9B
Обратите внимание!
Безкамерне колесо WH-MT601-R12, 29", заднє
Високоякісні колеса MTB
OLD: 142мм
Барабан сумісний з касетами 12-швидк.
• Вісь E-THRU 12х142 мм
• Безкамерний обід UST з легкого сплаву
• 24 J-образних спиць з подвійним батінгом
• Тільки для дискових гальм.
- Монтаж ротора CENTER LOCK
• Барабан сумісний з касетами SHIMANO 12 зірок MICRO SPLINE
• Зменшення діаметра барабану для найменшої зірки 10 зуб. завдяки системі MICRO SPLINE
• Швидке зачеплення
• Ширина обода 28,8 мм (25C)